Historie a současnost

Naše firma působí na českém trhu již od roku 1992. Naší doménou vždy byla, je a bude vlastní výroba a prodej zboží (závěsné křeslo), u kterého osobně ručíme za kvalitu a se zákazníky se vždy snažíme  najít vhodné řešení jejich požadavků.

Houpej se na českém trhu

Ačkoliv je možné najít a zakoupit na internetu určité typy závěsných křesel, z drtivé většiny se jedná o dovoz a "pouhý" přeprodej zboží z ciziny.

Naše závěsné křeslo

My jsme se vydali jinou cestou. Na jaře roku 2010 jsme vyvinuli vlastní technologii a know-how pro výrobu závěsných křesel, v létě 2010 začali výrobu a dnes již prodáváme stovky kusů ročně.

Celý proces výroby zajišťuje naše firma. Kromě použití šicích strojů probíhá výroba závěsných křesel ručně. Daří se nám nakupovat kvalitní látky od českých firem, u kterých máme záruku kvality.

Vzhledem k tomu, že nechceme masově vyrábět tisíce křesel ročně, zvolili jsme cestu individuálního přístupu a výroby křesel doslova šitých na míru klientovi. Máte tak možnost výběru barvy látky,  dřeva  a mnoha dalších  doplňků.

Děkujeme Vám za přízeň. Doufáme, že se budete cítit tak pohodlně, jako všichni, kteří se v závěsných křeslech ALEBO již houpají.

Alena a Bohumil Šťastní

KONTAKT:

info@houpejse.cz

tel. 603 889 268 / 604 161 104