Všeobecné informace

Všechna houpací křesla ALEBO jsou vhodná do interiéru, podkroví, běžného bytu, zimních zahrad i pro venkovní použití do pergol. Nedoporučujeme, aby křeslo zmoklo, protože bude dlouho vysychat a dříve zestárne. Proto doporučujeme venkovní umístění do krytých pergol, pod střechu, nebo na krytý balkón. Nově najdete v kategorii doplňky voděodolnou pláštěnku, kterou lze křeslo chránit proti prachu a vlhku.

Křesla lze zavěsit téměř kamkoliv, nejjednodušší je pevný trám, dřevěný strop, ale lze je zavěsit i do betonových a zděných stropů při použití chemické kotvy.

Pokud máte strop z dutých překladů, zavěšení je nutné skrz celý strop, případně do železné traverzy. U sádrokartonových stropů je nutné udělat průchod skrz sádrokarton a prodloužit závěs až do pevného stropu. V každém případě doporučujeme montáž konzultovat s odborníky za použití správné techniky. 

- max. nosnost 130 kg
- doporučená výška zavěšení cca 195cm
- počet osob, pro které je výrobek určen : 1
- dřevěná tyč z tvrdého dřeva, Ø cca 3,5 cm, délka cca 90cm barva přírodní nebo za příplatek 100,- Kč mořená (ořech, mahagon, teak) - viz. kategorie DOPLŇKY
- rozměry sedáku cca 60x125 cm, za příplatek vel. XL - XXL - viz. individuální řešení
- výplň: molitan + rouno
- součástí všech typů je podnožka,  polštářek,  karabina s pojistkou a taška
- šňůry jsou ze 100% bavlny

Křesla na míru: Individuální řešení >>>